OSNOVNI PODATKI O ŠOLI:

Trata 40, 4224 Gorenja vas

Spletni naslov: www.os-ivantavcar.si

Elektronski naslov: info@os-ivantavcar.si

tajnica: Nada Oblak (04) 50-70-100
tajnistvo@os-ivantavcar.si

faks: (04) 50-70-113

ravnatelj: Izidor Selak (04) 50-70-101
ravnatelj@os-ivantavcar.si

pomočnica ravnatelja: Jana Rojc (04) 50-70-107
pomocnik@os-ivantavcar.si

računovodstvo Mojca Novak (04) 50-70-102
mojca.novak@os-ivantavcar.si

računovodstvo Milena Kavčič, Klavdija Pustavrh (04) 50-70-106
racunovodstvo@os-ivantavcar.si

psihologinja Anja Podobnik (04) 50-70-108
anja.podobnik@os-ivantavcar.si

pedagoginja Marija Jurjevič (04) 50-70-109
pedagoginja@os-ivantavcar.si

knjižničarka Marija Frelih (04) 50-70-105
knjiznica@os-ivantavcar.si

OSTALI E-MAIL NASLOVI :

Agata Bradeško – agata.bradesko@os-ivantavcar.si

Alenka Gartner Luznar – alenka.gartner-luznar@os-ivantavcar.si

Alenka Jesenko – alenka.jesenko@os-ivantavcar.si

Ana Marija Dolenc – ana-marija.dolenc@os-ivantavcar.si

Anaela Pajić – anaela.pajic@os-ivantavcar.si

Andreja Jesenovec – andreja.jesenovec@os-ivantavcar.si

Andreja Uršič – andreja.ursic@os-ivantavcar.si

Anica Podobnik – anica.podobnik@os-ivantavcar.si

Anja Podobnik – anja.podobnik@os-ivantavcar.si

Barbara Radič – barbara.radic@os-ivantavcar.si

Barbara Tomšič – barbara.tomsic@os-ivantavcar.si

Bojana Mihalič Stržinar – bojana.mihalic.strzinar@os-ivantavcar.si

Branko Grošelj – branko.groselj@os-ivantavcar.si

Branko Prelog – branko.prelog@os-ivantavcar.si

Breda Gruden – breda.gruden@os-ivantavcar.si

Darja Krek – darja.krek@os-ivantavcar.si

Eva Trček – eva.trcek@os-ivantavcar.si

Helena Gorjan – helena.gorjan@os-ivantavcar.si

Igor Pečelin – igor.pecelin@os-ivantavcar.si

Irena Krmelj Krivec – irena.krmelj-krivec@os-ivantavcar.si

Irena Selak – irena.selak@os-ivantavcar.si

Izidor Selak – izidor.selak@os-ivantavcar.si

Jaka Trček – jaka.trcek@os-ivantavcar.si

Jana Rihtaršič – jana.rihtarsic@os-ivantavcar.si

Jana Rojc – jana.rojc@os-ivantavcar.si

Jana Oblak razredni pouk – jana.oblak@os-ivantavcar.si

Jana Oblak TJA – jana.oblak1@os-ivantavcar.si

Jelka Čadež – jelka.cadez@os-ivantavcar.si

Kati Mezeg – kati.mezeg@os-ivantavcar.si

Katja Cegnar – katja.cegnar@os-ivantavcar.si

Klavdija Pustavrh – klavdija.pustavrh@os-ivantavcar.si

Kristina Bogataj – kristina.bogataj@os-ivantavcar.si

Lucija Tomc – lucija.tomc@os-ivantavcar.si

Maja Vogrič – maja.vogric@os-ivantavcar.si

Marija Jurjevič – marija.jurjevic@os-ivantavcar.si

Marija Frelih – marija.frelih@os-ivantavcar.si

Marjeta Trček – marjeta.trcek@os-ivantavcar.si

Marta Kelner – marta.kelner@os-ivantavcar.si

Martina Jelovčan – martina.jelovcan@os-ivantavcar.si

Martin Oblak – martin.oblak@os-ivantavcar.si

Martin Štukelj – martin.stukelj@os-ivantavcar.si

Mateja Barbič – mateja.barbic@os-ivantavcar.si

Meta Tušar – marjeta.tusar@os-ivantavcar.si

Mihaela Oblak Vehar – mihaela.oblak-vehar@os-ivantavcar.si

Milena Kavčič – milena.kavcic@os-ivantavcar.si

Milka Burnik – milka.burnik@os-ivantavcar.si

Mirjam Šinkovec – mirjam.sinkovec@os-ivantavcar.si

Mojca Jurković – mojca.jurkovic@os-ivantavcar.si

Mojca Mezeg Drmota – mojca.mezeg.drmota@os-ivantavcar.si

Nada Oblak  – nada.oblak@os-ivantavcar.si

Nataša Čadež – natasa.cadez@os-ivantavcar.si

Neža Erznožnik – neza.erznoznik@os-ivantavcar.si

Nina Dolenc – rosina.dolenc@os-ivantavcar.si

Polona Mlinar Biček – polona.mlinar-bicek@os-ivantavcar.si

Polona Rešek – polona.resek@os-ivantavcar.si

Tjaša Bogataj – tjasa.bogataj@os-ivantavcar.si

Tjaša Končan – tjasa.koncan@os-ivantavcar.si

Tina Krek – tina.krek@os-ivantavcar.si

Taja Lampe – taja.lampe@os-ivantavcar.si

Urška Ramoveš – urska.ramoves@os-ivantavcar.si

Vesna Šinkovec – vesna.sinkovec@os-ivantavcar.si

(Skupno 6.074 obiskov, današnjih obiskov 12)