V soboto, 9. 4., smo se z učenci, ki zmorejo več, odpravili na ekskurzijo v Tehnopark Celje.

Gre za največji park znanosti, tehnologije ter inovativnosti. Učencem so bile na voljo številne interaktivne vsebine in različni eksponati, ki so jim na poučen in zelo atraktiven način prikazovali naravne pojave, delovanje elektrike, zgradbo in delovanje človeškega telesa, različne iluzije ter tehnološke izzive prihodnosti. Nad obiskom smo bili vsi navdušeni in smo se strinjali, da je Tehnopark vreden ponovnega obiska. Ob povratku smo se ustavili še na Trojanah, kjer smo si privoščili slasten krof.

Fotografije si lahko ogledate v fotogaleriji.

                                                                                                                                         

Zapisala: Tina Krek

(Skupno 101 obiskov, današnjih obiskov 1)