V soboto, 29. 2., je v Gorenji vasi potekal zadnji turnir rednega dela lige Junior NBA. Nastopilo je kar 13 različnih ekip iz osnovnih šol s področja Gorenjske ter Domžal. Spremljali smo lahko 14 zanimivih tekem, kar nekaj je bilo izenačenih vse do konca.

Zelo razveseljiva pa je novica, da so tudi po 4. turnirju košarkarji Chicago Bullsov (OŠ Ivana Tavčarja) ostali neporaženi. V 8 tekmah so zabeležili prav toliko zmag, s čimer so se uvrstili v končnico kot najboljša ekipa v vzhodne konference.
Uvrstitev med najboljših 16 šol v tem tekmovanju je lep uspeh, vendar glede na igre naše ekipe, so sedaj cilji precej višji. Kako daleč lahko pridejo Biki pa bo znano 15. marca, ko bo na sporedu prvi turnir končnice.
Vsekakor si igralci in igralka zaslužijo čestitke za prikazano igro na prvih 8 tekmah.

Še rezultati tekem:

Chicago Bulls : Miami Heat 49 : 39
Chicago Bulls : Brooklyn Nets 48 : 14
Chicago Bulls : Toronto Raptors 57 : 35
Jaka Trček
(Skupno 54 obiskov, današnjih obiskov 1)