Pozdravljeni !

Občina Gorenja vas-Poljane obvešča vse uporabnike vode, ki se oskrbujejo z vodo iz javnega vodovoda Trebija – Gorenja vas – Todraž – Srednja vas, da je zaradi obilnega deževja zaznati povišano motnost vode, zato dajemo ukrep, da se voda pred zaužitjem obvezno prekuhava do preklica.

Potem, ko voda zavre, običajno zadostuje, da burno vre še eno minuto, tri minute pa povsem zadošča. Izvajamo vse potrebne ukrepe, Nacionalni laboratorij za zdravje okolje in hrano bo takoj odvzel vzorce za laboratorijske preiskave. O preklicu ukrepa preventivnega prekuhavanja pitne vode pred zaužitjem vas bomo obvestili.

Hvala lepa za razumevanje.

              
OBČINA GORENJA VAS – POLJANE                
Poljanska cesta  87, 
4224  Gorenja vas                
tel. 04/51-83-100,
fax. 04/51-83-101 
  

GAŠPER ČADEŽ
Svetovalec za komunalne zadeve  
Tel.:        04/51-83-123
Mobi:      041-426-342E-mail:    gasper.cadez@obcina-gvp.si 
(Skupno 90 obiskov, današnjih obiskov 1)