Spoštovani starši,

Obveščamo vas, da je zaradi preprečevanja širjenja okužb s koronavirusom od ponedeljka, 16. marca 2020, do preklica zaprt celoten zavod OŠ Ivana Tavčarja – matična šola z obema podružnicama in vrtec Zala z vsemi enotami.

Pouk bomo izvajali na daljavo. Starše prosim, da poskrbite, da bodo vaši otroci res opravljali svoje dolžnosti.

Za učence od 6. do 9. razreda bo pouk potekal na daljavo preko spletnih učilnic, ki jih najdete na povezavi: https://ucilnice.arnes.si/course/index.php?categoryid=3089. Učenec mora vsak dan pri predmetih, ki jih ima tisti dan na urniku, opraviti naloge, ki jih njegov učitelj objavi v svoji spletni učilnici. Za vprašanja so učitelji dosegljivi preko elektronske pošte – naslove najdete na šolski spletni strani.

Razredniki od 1. do 5. razreda vas bodo o poteku pouka obvestili preko e-pošte.

STARŠI RESNIČNO POUDARITE IN DOPOVEJTE OTROKOM, DA SE NE DRUŽIJO MED SEBOJ!

Spremljajte našo spletno stran, kjer bomo objavljali vse pomembne informacije.

Ostanite mirni in zdravi.

Izidor Selak,
ravnatelj

Gorenja vas, 13. 3. 2020

PRILOGE:

Emaili zaposlenih 

Načrt koronavirus 2020

Spremljanje dogajanje v zvezi s koronavirusom SARS-CoV-2 (COVID-19) na spletni strani NIJZ. 

(Skupno 2,023 obiskov, današnjih obiskov 1)