Spoštovani učenci in starši.

Prvi teden pouka na daljavo je za nami. Znašli smo se pred novimi izzivi in naš vsakdan se je zelo spremenil, kajneda? Kar naenkrat zjutraj ni potrebno zgodaj vstati in se odpraviti v šolo, pač pa šolsko delo poteka kar izza »domačega naslonjača.« Naši učitelji vsakodnevno skrbijo za to, da učna gradiva prihajajo do vas. Ali je kaj nenavadno, ker vas kar naenkrat šolski zvonec ne preganja več, testi so postali preteklost, med odmori pa se ne morete več družiti s prijatelji?

V tednu, ki je pred nami, vam bodo učitelji zastavili nove naloge in izzive. Na tem mestu bi vam radi ponudili pomoč. V kolikor se soočate z vprašanji, dilemami, skrbmi in potrebujete kakšen nasvet, se lahko obrnete na svetovalni delavki, ki sta preko elektronske pošte dosegljivi na naslovih:

marija.jurjevic@os-ivantavcar.si

taja.lampe@os-ivantavcar.si

Lep pozdrav vsem, pazite nase in ostanite zdravi.

 

(Skupno 226 obiskov, današnjih obiskov 1)