V četrtek, 26. 9. 2019, je potekalo šolsko tekmovanje iz Logike. Tekmovalo je 30 učencev od 6. do 9. razreda (2 učenca šestih razredov, 8 učencev sedmih razredov, 11 učencev osmih razredov, 9 učencev devetih razredov). Na državno tekmovanje, ki bo v soboto, 19. 10. 2019 pri nas v Gorenji vasi, so se uvrstili štirje učenci naše šole: Tjaša Demšar (7. razred), Urban Slabe (7. razred), Vid Kavčič (8. razred) in Lučka Peternelj (9. razred).

Bronasto priznanje so dosegli:

  • 7. razred: Tjaša Demšar, Urban Slabe, David Jeraša
  • 8. razred: Vid Kavčič, Lucija Peternelj, Blaž Stržinar, Tadej Štremfelj
  • 9. razred: Lučka Peternelj, Jure Jezeršek, Neja Biček

Vsem dobitnikom priznanj iskreno čestitamo!

Mentorica: Polona Mlinar Biček

Vodja tekmovanja: Mojca Mezeg Drmota

(Skupno 218 obiskov, današnjih obiskov 1)