Srednja ekonomska, storitvena in gradbena šola Kranj organizira virtualno predstavitev poklicev.

In sicer iz ekonomskega področja (ekonomski tehnik, administrator, trgovec), gradbenega področja (gradbeni tehnik, pečar – polagalec keramičnih oblog, slikopleskar – črkoslikar, tesar, zidar, pomočnik za tehnologijo gradnje) in poklic frizer.

Drage učenke, dragi učenci, spoštovani starši,

zavedamo se, da imate devetošolci prenekatero dilemo glede odločanja o nadaljnjem šolanju in izbiri poklica. Da vam olajšamo vaše odločitve, vas vabimo, da se udeležite virtualne predstavitve Srednje ekonomske, storitvene in gradbene šole in poklicev, za katere izobražujemo.

Naša velika želja je, da bi vas povabili v šolske prostore, vam jih razkazali in prikazali delček delovanja posameznih poklicev. Žal nam trenutna razmere tega ne dopuščajo. Zato vas vabimo na

virtualni “Dan poklicev na SESGŠ”, ki  bo v torek, 12. Januarja 2021 ob 17.00.

Vključite se na povezavi: https://arnes-si.zoom.us/j/97212481175

Čeprav na daljavo, se veselimo srečanja z vami.

Lep pozdrav.

Ravnateljica SESGŠ: