Spoštovani učenci in starši

V ponedeljek, 15. februarja pridejo v šolo vsi učenci. Pričakujemo, da bodo v šolo vstopili le zdravi učenci. Izbirni predmeti bodo potekali po urniku z nekaterimi izjemami. Učenci od 1. do 4. razreda vstopajo v šolo na vhodu razredne stopnje, 4. a ima vhod pri računalniški učilnici, vsi ostali na glavni vhod. Učenci uporabljajo garderobe tako kot septembra. Za šolske prevoze velja septembrski vozni red. Na kosila se bodo učenci prijavili tekom ponedeljkovega dopoldneva. Poskrbeli bomo za nujno jutranje in popoldansko varstvo ter podaljšano bivanje, kljub temu pa vas prosimo, da učenci prihajajo tik pred pričetkom pouka in odhajajo domov čimprej po pouku. Ostanite zdravi.

VOZNI RED ZA ŠOLSKO LETO 2020/2021 – OŠ Ivana Tavčarja Gorenja vas (os-ivantavcar.si)

Lp, ravnatelj

(Skupno 376 obiskov, današnjih obiskov 1)