Naša šola bo sodelovala v humanitarni akciji zbiranja starih mobilnih telefonov in polnilcev ter vseh vrst baterij, ki jo pripravlja Zveza prijateljev mladine v sodelovanju z Rotary distriktom Slovenije. Namen akcije je pridobiti finančna sredstva za različne projekte, ki so vezani na otroke in mladostnike. Z akcijo zbiranja starih mobilnih aparatov pod naslovom Halo si za to?  Traja do 22. aprila. Namen akcije je ekološki in humanitarni.  Akcijo je svečano odprl predsednik Republike Slovenije Borut Pahor, ki je v ponedeljek, 21. 3. 2016, odvrgel svoj stari telefon. Akcijo je uradno z okrožnico, poslano na vse šole, odobrilo Ministrstvo za šolstvo in šport, osebno pa jo je podprla tudi ministrica dr. Maja Makovec Brenčič.Spletna stran projekta je www.starmobi.si, kjer bodo sproti objavljali vse novice.

 

(Skupno 142 obiskov, današnjih obiskov 1)