V petek, 31. 1., in soboto, 1. 2., se je 6 MEPIjevcev  iz  naše šole in 10 učenk iz sosednje šole Poljane udeležilo MEPI priprav.

Imeli so pester program. Učencem je bilo všeč postavljanje šotorov, prva pomoč, večerne socialne in družabne igre, orientacijski pohod po gozdu iz Podgore do šole, kuhanje večerje na gorilnikih in druženje. Večina udeležencev bo v življenju lahko uporabila pridobljeno znanje iz prve pomoči in orientacije, znanje o naravi, ki jim ga je podala lovka in praktične izkušnje pri pripravi nahrbtnikov, izdelovanju vozlov in uporabi kompasa. V spominu jim bo ostal zabavni večer ter medsebojna pomoč. Z veseljem bi še enkrat prespali v šotoru in kuhali večerjo, če bi imeli še eno možnost, pa bi se bolje pripravili na pohod in prej zaspali.

Veseli smo, da je bila za vse udeležence pripravljalnega tabora to pozitivna in zanimiva izkušnja.

Mentorici programa MEPI Alenka in Mateja

Ogled prispevka sodelujočih učencev OŠ Poljane. (klikni za ogled)