Mesec maj nam je končno prinesel malo sončnega vremena in zato smo ga hitro izkoristili ter v okviru športne vzgoje izvedli rolanje. Šola je prav za ta namen kupila ducat novih rolerjev in zaščitne opreme, tako da smo lahko zagotovili opremo vsem učencem. Prvošolci (1.a in 1.b)  ter 2.a razred so tako osvojili ogromno novih veščin na osmih koleščkih – pravilno padanje in vstajanje, zaustavljanje z zavoro in v lunico, se igrali razne igrice, osvojili vožnjo po eni nogi, se podali na rolarski poligon ter odigrali hokej na rolerjih. Tako so učenci z odliko opravili z ravnotežnostno nalogo, ki je ena izmed nalog v športnem programu Zlati sonček. Ko se ponovno pokaže sonce nadaljujemo še z 2.b in 2.c razredom.

Vse fotografske utrinke z rolanja pa si lahko ogledate v fotogaleriji.

Vesna Šinkovec, prof. športne vzgoje

(Skupno 150 obiskov, današnjih obiskov 1)