S planinskim krožkom smo se odpravili na Slivnico. Tokrat se nas je zbrala kar lepa skupinica – 25 pohodnikov. Najprej smo se odpeljali do vasi Martinjak, kjer smo se po strmi poti podali proti našemu cilju. Med potjo smo lahko opazovali in spoznavali spomladanske cvetlice. V zelo lepem tempu in dobri volji smo po uri in pol osvojili vrh. Razgled na Cerkniško jezero, ki ga je v tem času žal zelo malo, smo ovekovečili s skupinsko fotografijo. Na vrhu smo poštempljali naše planinske dnevnike in knjižico Slovenske planinske poti – razširjeni del. V koči smo si privoščili čas za malico in se med tem pogovorili o poteku planinskega krožka, osvajanju vrhov, vpisovanju v planinski dnevnik in osvajanju ˝sviščevih˝ priznanj. Posladkali smo se še s palačinkami in se po daljši a položnejši poti odpravili v smeri Cerknice. Celotna pot je potekala v lepem vzdušju in brez težav, avtobus pa nas je varno pripeljal domov.

Fotografije si lahko ogledate v fotogaleriji.

(Skupno 27 obiskov, današnjih obiskov 1)