Na šolskem tekmovanju iz prostorske predstavljivosti Matemček, ki je potekalo v petek, 8. 11. 2019 je tekmovalo 28 učencev (4 učenci 6 razreda; 6 učencev iz 7. razreda, 11 učencev iz 8. razreda in 7 učencev iz  9. razreda).

Bronasto priznanje so osvojili:

1. razred: Matej Eržen, Ožbej Slabe, Manca Peternelj in Marija Ažbe
  2. razred: Urban Slabe, Tjaša Demšar, David Jeraša, Brina Potočnik in Mark Bevk
  3. razred: Lucija Peternelj, Kristina Ferlan, Lara Buh, Tjaša Peternelj, Veronika Kavčič, Vid Kavčič, Blaž Stržinar, Blaž Potočnik, Tadej Štremfelj, Sara Maček in Žan Šubic
  4. razred: Lučka Peternelj, Neja Biček, Neja Selak, Vida Krek, Manca Trček, David Pintar in Vili Bašelj.

Na državno tekmovanje, ki je potekalo v soboto, 23. 11. 2019 na naši šoli se je uvrstilo 11 tekmovalcev.

Od tega so Ožbej Slabe, Urban Slabe, Tjaša Peternelj, Vida Krek in Lučka Peternelj osvojili srebrno priznanje.

Tjaša Demšar in Neja Biček pa zlato priznanje.

Čestitamo!

mag. Polona Mlinar Biček,