Na bazar smo se pripravljali v mesecu novembru in ga izvedli v sredo, 29. novembra.

Najprej so učenci in vodje plesnih skupin pripravili kratek kulturni program, kjer so nastopili učenci folklornega krožka, učenci twirling skupine ter plesalci iz vrtca in osnovnošolci. Zahvaljujemo se mentoricam: Luciji Oblak, Ingrid Čemas in Petri Slabe.

Pomočnica ravnateljice je v avli zbranim gledalcem in poslušalcem predstavila delovanje šolskega sklada, kamor se zbrani denar nameni.

Sledil je prodajni del prireditve. V avli so učenci MEPI-ja prodajali palačinke, v športni dvorani so bile stojnice z lično pripravljenimi izdelki otrok in delavcev šole ter vrtca. V ozadju je bil srečelov. Vse srečke so bile polne in proti koncu jih je zmanjkalo. Izdelke (voščilnice, ptičje hišice, slike, torbe, venčki, nakit …) se je zelo uspešno prodajalo in ob zadnjem štetju zbranih sredstev, ki smo jih dobili z organizacijo bazarja, smo zbrali več kot 5.200 €. Nekaj voščilnic in izdelkov se bo prodalo še do novega leta in bomo končni znesek prišteli kasneje.

Hvala vsem delavcem vrtca in šole za sodelovanje, sodelujočim otrokom in staršem za pomoč pri pridobivanju dobitkov, za nakup ponujenega, za izdelavo izdelkov, za peko, za organizacijo delavnic, za  …

Če želiš biti srečen eno uro – zadremaj.
Če želiš biti srečen en dan – pojdi lovit ribe.
Če želiš biti srečen vse življenje – pomagaj sočloveku.

(KITAJSKA MODROST)

Odbor šolskega sklada