VLOGA ZA  DODELITEV SREDSTEV

PRAVILNIK O DELOVANJU ŠOLSKEGA SKLADA

DOBRODELNA AKLCIJA v četrtek, 26. 11. 2020

ZBIRANJE HRANE IN POTREBŠČIN ZA OSEBNO HIGIENO

Na sestanku odbora šolskega sklada smo se dogovorili, da pomagamo družini, ki je trenutno v hudih finančnih težavah. Odločili smo se zbrati vsaj za dva mesca hrane. Po obvestilu na eA je prispelo v zbornico šole toliko testenin, riža, suhega mesa, graha, vložene zelenjave, sladkih dobrot, mil, praškov …, da smo se odločili pomagati še drugim družinam, ki občasno zaprosijo za pomoč. Članice odbora smo z veseljem pripravljale v škatle prinešeno na ta način, da je vsak dobil različne stvari. Vsaka družina je dobila kar precej veliko darilo. Razveselili smo 14 družin. Ko smo poklicali, smo jih presenetili in povedali, da je zanje Miklavž pustil v šoli darilo in naj ga pridejo iskat. Vsi so bili presenečeni in se zahvaljevali. To zahvalo posredujem naprej vsem, ki ste s svojim odzivom ljudem polepšali dan. Nič nas ne stane, nič ne izgubimo, če po kleti pogledamo in ugotovimo, da se lahko odpovemo enemu soku ali vloženi pesi in to podarimo. Ponosna sem na občane, ki so se odzvali v takšnem številu.

Nekateri so podarili tudi čevlje in oblačila, a tu je kar težava, ker nam potem ostane. Ljudje ne vzamejo, če jim ni prav. Tokrat smo oddali in tudi za to se zahvaljujemo, zahvaljujejo.

Za sodelovanje se zahvaljujemo članice odbora Šolskega sklada:

Cankar Mihaela, Kavčič Milena, Linke Tina, Mihovec Nastja, Podobnik Anja, Polančec Nina in Jana Rojc

(Skupno 443 obiskov, današnjih obiskov 1)