Učenci 8. razreda v šoli v naravi na Krku

Čeprav se je pouk komaj začel, so osmošolci že imeli šolo v naravi. Od ponedeljka do petka, od 11. do 15. septembra 2023, so dneve preživljali v Vantačićih na otoku Krku, in sicer v hostlu DUB. V urniku so se zvrstile številne delavnice, npr. postavljanje šotorov, orientacija, reševanje iz vode, oživljanje … Najbolj pa so se veselili potapljanja z bombo in vožnje z banano. V prostem času so igrali odbojko in košarko. Preskusili so se v supanju in vožnji s kajaki. V četrtek jih je ujelo nekaj kapljic dežja, zato so se umaknili pred televizijo in si ogledali igro odbojke md Slovenijo in Poljsko.

V petek so se vrnili domov z nasmehom in zadovoljni, saj so se veliko naučili, se družili in uživali septembrsko morje.

Leni Krmelj in Lana Kos

Fotografije si lahko ogledate v fotogaleriji.

   

(Skupno 2.159 obiskov, današnjih obiskov 1)