VODSTVO ŠOLE

Ravnateljica: Nataša Grom

Pomočnica ravnatelja: (šola)

Pomočnica ravnatelja: Petra Homec (vrtec)

ŠOLSKA PREHRANA

Vodja šolske prehrane: Agata Bradeško 

PODRUŽNICE

Podružnična šola SOVODENJ: pedagoški vodja Jelka Čadež

Podružnična šola LUČINE: pedagoški vodja Martina Jelovčan

UČITELJI OD 1. DO 5. RAZREDA

Ime in priimekRazred
Helena Gorjan, Lucija Tomc1. a 
Tjaša Bogataj, Branko Grošelj1. b
Simona Špik2. a
Maja Vogrič2. b
Mateja Barbič3. a
Nataša Čadež3. b
Jana Oblak4. a
Tina Krek4. b
Kati Mezeg5. a
Barbara Tomšič5. b
Urška Ramoveš5. c
Manca Prezelj TJA, 1.– 3. r.
Marta KelnerTJA, 4. in 5. r.
Alenka Gartner LuznarŠPO, 4. in 5. r.
Vesna ŠinkovecŠPO, 1.–3. r.
Jaka TrčekŠPO, 5. r.

UČITELJI PODALJŠANEGA BIVANJA

Nosilci skupinRazred
Vesna Šinkovec, Branko Grošelj1. r.
Marjeta Trček, Bojana Mihalič Stržinar2. r.
Klavdija Oblak, Maja Petrovčič3. r.
Bojana Mihalič Stržinar, Martin Oblak, Jana Oblak, Tine Kristan4. r.
Jaka Trček5. r.

UČITELJI OD 6. DO 9. RAZREDA

Ime in priimekRazrednikPredmet
Jaka Trček6. aŠPO
Neža Erznožnik6. bGUM
Tina Marovt6. cLUM, TIT
Polona Rešek7. aTJA
Mojca Mezeg Drmota7. bMAT
Igor Pečelin7. cŠPO
Mirjam Šinkovec8. aZGO, GEO
Polona Mlinar Biček8. bMAT
Irena Krmelj Krivec8. cNAR, FIZ
Andreja Uršič9. aSLJ
Marta Kelner9. bTJA
Martin Štukelj9. cGEO, DKE, ZGO
Agata Bradeško GOS, NAR
Nina Dolenc SLJ
Tina Erznožnik KEM, BIO
Alenka Gartner Luznar ŠPO
Anica Podobnik TIT
Barbara Kalan SLJ
Stanislav Vehar MAT
Bojana Mihalič Stržinar RAČ
Martin Oblak TJN, TJA, DKE
Mihaela Oblak Vehar ŠPO
Maja Petrovčič SLJ

DRUGI STROKOVNI DELAVCI

Špela Bizjakdodatna strokovna pomoč
Katja Cegnardodatna strokovna pomoč
Alenka Jesenkododatna strokovna pomoč
dodatna strokovna pomoč
Polonca Peterneljdodatna strokovna pomoč
Anja Podobnikpsihologinja
Klara Logarpedagoginja
Lucija Tomcpedagoginja
Barbara Tušekknjižničarka
Saša Dolinar, Karin Jeke, Katja Justin, Peter Prijatelj, Vesna Simičić Rupertstalni spremljevalci učencev
Tine KristanROID in vzdrževalec učne tehnologije

ADMINISTRATIVNO-TEHNIČNI DELAVCI

Nada Oblaktajnica
Nives Kržišnikračunovodkinja
Milena Kavčič, Klavdija Pustavrhknjigovodkinji
Damijana Drlink, Nataša Justin, Vida Justin, Bernarda Oblak, Rosanda Šubickuharice
Ana Erznožnik, Marijana Grilj, Nataša Peternelj, Ljubica Ponorac, Marija Štaleker, Irena Žakeljčistilke
Andrej Jelovčan, Janez Špikhišnika

E-MAIL NASLOVI:

Splošni naslov –  info@os-ivantavcar.si

Ravnatelj – ravnatelj@os-ivantavcar.si

Pomočnica – pomocnik@os-ivantavcar.si

Tajništvo – tajnistvo@os-ivantavcar.si

Računovodstvo – racunovodstvo@os-ivantavcar.si

Pedagoginja – pedagoginja@os-ivantavcar.si

Socialna pedagoginja – socialnadelavka@os-ivantavcar.si

Knjižnica – knjiznica@os-ivantavcar.si

Podružnic Sovodenj – podruznica.sovodenj@os-ivantavcar.si

Podružnica Lučine – podruznica.lucine@os-ivantavcar.si

Vrtec – vrteczala@vrteczala.si

Enota vrtca – Lučine – enotalucine@vrteczala.si

Enota vrtca –  Dobrava – enotadobrava@vrteczala.si

Enota vrtca –  Sovodenj – enotasovodenj@vrteczala.si

Emaili:

mateja.barbic@os-ivantavcar.si

anaela.besic@os-ivantavcar.si

spela.bizjak@os-ivantavcar.si

tjasa.bogataj@os-ivantavcar.si

agata.bradesko@os-ivantavcar.si

katja.cegnar@os-ivantavcar.si

jelka.cadez@os-ivantavcar.si

natasa.cadez@os-ivantavcar.si

ana-marija.dolenc@os-ivantavcar.si

rosina.dolenc@os-ivantavcar.si

sasa.dolinar@os-ivantavcar.si

neza.erznoznik@os-ivantavcar.si

tina.erznoznik@os-ivantavcar.si

alenka.gartner-luznar@os-ivantavcar.si

helena.gorjan@os-ivantavcar.si

natasa.grom@os-ivantavcar.si

branko.groselj@os-ivantavcar.si

breda.gruden@os-ivantavcar.si

karin.jeke@os-ivantavcar.si

andrej.jelovcan@os-ivantavcar.si

martina.jelovcan@os-ivantavcar.si

alenka.jesenko@os-ivantavcar.si

andreja.jesenovec@os-ivantavcar.si

katja.justin@os-ivantavcar.si

barbara.kalan@os-ivantavcar.si

milena.kavcic@os-ivantavcar.si

marta.kelner@os-ivantavcar.si

tjasa.koncan@os-ivantavcar.si

tina.krek@os-ivantavcar.si

tine.kristan@os-ivantavcar.si

irena.krmelj-krivec@os-ivantavcar.si

nives.krzisnik@os-ivantavcar.si

klara.logar@os-ivantavcar.si

tina.marovt@os-ivantavcar.si

kati.mezeg@os-ivantavcar.si

mojca.mezeg.drmota@os-ivantavcar.si

bojana.mihalic.strzinar@os-ivantavcar.si

polona.mlinar-bicek@os-ivantavcar.si

irena.modrijan1@os-ivantavcar.si

jana.oblak@os-ivantavcar.si

klavdija.oblak@os-ivantavcar.si

martin.oblak@os-ivantavcar.si

nada.oblak@os-ivantavcar.si

mihaela.oblak-vehar@os-ivantavcar.si

igor.pecelin@os-ivantavcar.si

natasa.peternelj@os-ivantavcar.si

polonca.peternelj@os-ivantavcar.si

maja.petrovcic@os-ivantavcar.si

barbara.pintar@os-ivantavcar.si

anica.podobnik@os-ivantavcar.si

anja.podobnik@os-ivantavcar.si

klavdija.pustavrh@os-ivantavcar.si

barbara.radic@os-ivantavcar.si

urska.ramoves@os-ivantavcar.si

polona.resek@os-ivantavcar.si

jana.rojc@os-ivantavcar.si

mirjam.sinkovec@os-ivantavcar.si

vesna.sinkovec-rihtarsic@os-ivantavcar.si

vesna.simicic-rupert@os-ivantavcar.si

janez.spik@os-ivantavcar.si

simona.spik@os-ivantavcar.si

martin.stukelj@os-ivantavcar.si

lucija.tomc@os-ivantavcar.si

barbara.tusek@os-ivantavcar.si

andreja.ursic@os-ivantavcar.si

stanislav.vehar@os-ivantavcar.si

maja.vogric@os-ivantavcar.si

(Skupno 5.458 obiskov, današnjih obiskov 32)