PRIZNANJA IN NAGRADE – Otroci pomagajo otrokom- KRI REŠUJE ŽIVLJENJA 

V ŠOLSKEM LETU 2012/2013 422 prispelih likovnih del

NAGRADE-prva tri dela v posamezni triadi oz. vrtcu

POHVALE-ostala izbrana dela

 

JE SAMO ENA NAGRADA

vrtec

vzgojiteljica

vrtec

razred

1.N/GAŠPER SUŠEC

POLDIKA PRAPROTNIK,

SIMONA ZALOŽNIK

VRETC PODGORJE PRI SLOVENJ GRADCU

VRTEC

LOLA KRALJ

MAJA PRELOG, UROŠ KRALJ

ECOLE EUROPENE, LUXEMBOURG

VRTEC

ALJAŽ PODKRIŽNIK

POLDIKA PRAPROTNIK,

SIMONA ZALOŽNIK

VRETC PODGORJE PRI SLOVENJ GRADCU

VRTEC

$11.      triada

Učitelj/ica

šola

razred

1.N/MANCA MARKELJ

JANA OBLAK

OŠ IVANA TAVČARJA GORENJA VAS

3.R

2.N/NEJC ŠUBIC

MIHAELA ŽAKELJ OGRIN

OŠ POLJANE

3.R

3.N/KATJA JESENKO

HELENA GORJAN

OŠ IVANA TAVČARJA GORENJA VAS

3.R

AŽBE JEREB

TINA KREK

OŠ IVANA TAVČARJA GORENJA VAS,

PŠ LUČINE

1.R

JERCA DOLINAR

HELENA GORJAN

OŠ IVANA TAVČARJA GORENJA VAS

3.R

MAKS KRVINA

BARBARA RADIČ,

LUCIJA TOMC

OŠ IVANA TAVČARJA GORENJA VAS

1.R

NEŽA KRŽIŠNIK

JANA OBLAK

OŠ IVANA TAVČARJA GORENJA VAS

3.B

NEŽA LUČIN

MARJETA KAVČIČ

OŠ IVANA TAVČARJA GORENJA VAS

3.B

VIDA KREK

MARJETA KAVČIČ

OŠ IVANA TAVČARJA GORENJA VAS

3.R

VALENTINA KOKELJ

MARJETA KAVČIČ

OŠ IVANA TAVČARJA GORENJA VAS

3.R

TINA ŠOLMAN

BREDA JAKOP

OŠ VITANJE

2.R

KRISTINA KAVČIČ

ANDREJA JESENOVEC,

ANA DOLENC

OŠ IVANA TAVČARJA GORENJA VAS,

PŠ SOVODENJ

3.R

NEVA DOLINŠEK

SONJA PUČKO,

ALEKSANDRA BRAČEK

OŠ LJUDSKI VRT PTUJ

1.R

NIKA LAMPREHT

HELENA GORJAN

OŠ IVANA TAVČARJA GORENJA VAS

3.R

NEJA BIČEK

MARJETA KAVČIČ

OŠ IVANA TAVČARJA GORENJA VAS

3.R

2.triada

Učitelj/ica

šola

razred

1.N/TINA STANONIK

MIHAELA ŽAKELJ OGRIN

OŠ POLJANE

4.R

2.N/ROK SOKAČ

BRANKO ŠUSTER,

INES PAVLIN

OŠ GRM NOVO MESTO

4.R

3.N/KRIŠTOF STEPANČIČ

ANDREJA TROBEC

OŠ DR. BOGOMIRJA MAGJNE DIVAČA, PŠ SENOŽEČE

4.R

MARTIN OBLAK

META TUŠAR

OŠ IVANA TAVČARJA GORENJA VAS

4.R

BLAŽKA MARTINČIČ

TINA KREK

OŠ IVANA TAVČARJA GORENJA VAS, PŠ LUČINE

3.R

NI PRVIH TREH  NAGRAD

3.triada

Učitelj/ica

šola

razred

KLAVDIJA DOLENC

IRENA FERLINC BREZOVAR

OŠ JELA JANEŽIČA PODLUBNIK

5.R

BRIGITA FERLEŽ

MIHAELA ŽAKELJ OGRIN

OŠ POLJNE

7.R

ANA STRŽINAR

MIHAELA ŽAKELJ OGRIN

OŠ POLJANE

7.R

Imamo 422 prejetih likovnih del, od tega je sodelovalo 31 šol, 2 vrtca, 51 mentorjev,

NAGRADE:

1. nagrada 3x (vrtec, 1. in 2. triada)

2. nagrada 2x (1. in 2. triada)

3. nagrada 2x (1. in 2. triada)

POHVALE:

vrtec-2x

1.triada-12x

2.triada-2x

3.triada-3x

3. triada ima samo priznanja, brez nagrad.

Prireditev bo  17. 1. 2014, ob 18.30 uri v avli OŠ Ivana Tavčarja Gorenja vas.

 

(Skupno 330 obiskov, današnjih obiskov 1)