Na državnem tekmovanju iz slovenščine, ki je potekalo 22. maja, je David Jeraša iz 8. b prejel srebrno Cankarjevo priznanje.
Mentorica: Andreja Uršič

Na državnem tekmovanju iz Logične pošasti, ki je potekalo v petek, 21. 5. 2021 so Neža Šturm, Tjaša Demšar in Brina Potočnik  osvojile srebrno priznanje.
Mentorica: mag. Polona Mlinar Biček

Na državnem tekmovanju iz fizike sta Tjaša Demšar iz 8.b in Urban Slabe iz 8.c osvojila srebrni Stefanovi priznanji.
Mentorica: Irena Krmelj Krivec

Na državnem tekmovanju iz astronomije sta Tjaša Demšar iz 8.b in Urban Slabe iz 8.c osvojila srebrni Dominkovi priznanji.
Mentorica: Irena Krmelj Krivec

Na državnem tekmovanju iz matematike, ki je potekalo v soboto, 15. 5. 2021, na naši šoli so  Nace Božnar, Anja Gantar, Neža Šturm in Tjaša Demšar osvojili srebrno priznanje.
Mentorice: Kati Mezeg, Ana Marija Dolenc, mag. Polona Mlinar Biček, Mojca Mezeg Drmota

Na državnem tekmovanju iz znanja biologije, ki je potekalo 16. aprila 2021, je Tjaša Demšar osvojila srebrno Proteusovo priznanje.
Mentorica Irena Selak

Na državnem tekmovanju iz Matemčka, ki je potekalo v soboto, 10. 3. 2021, na naši šoli je Tjaša Demšar osvojila srebrno priznanje.
Mentorica: mag. Polona Mlinar Biček

Na državnem tekmovanju iz znanja o sladkorni bolezni, ki je potekalo 21. novembra 2020 preko spleta, je učenka Tjaša Demšar  iz 8.b razreda osvojila srebrno priznanje.
Mentorica: Agata Bradeško

ISKRENE ČESTITKE!