V četrtek, 27. 9. 2018, je potekalo šolsko tekmovanje iz Logike. Tekmovalo je 42 učencev od 6. do 9. razreda (8 učencev šestih razredov, 13 učencev sedmih razredov, 15 učencev osmih razredov, 6 učencev devetih razredov).

Na državno tekmovanje, ki bo v soboto, 20. 10. 2018 v Poljanah, so se uvrstile štiri učenke naše šole: Lucija Reberšek (7. razred), Lučka Peternelj (8. razred), Manca Markelj (9. razred) in Nika Stržinar (9. razred).

Bronasto priznanje so dosegli:

  • razred: Urban Slabe, Tjaša Demšar, Brina Potočnik, Urban Buh, Mark Bevk
  • razred: Lucija Reberšek, Vid Kavčič, Veronika Kavčič, Lara Buh, Tjaša Peternelj, Blaž Stržinar, Tinkara Pišljar
  • razred: Lučka Peternelj, Neja Biček, Jure Jezeršek, Neja Selak, Marcel Šesek
  • razred: Nika Stržinar, Manca Markelj, Hana Oblak, Luka Šubic

Vsem dobitnikom priznanj iskreno čestitamo!

Mentorici: Polona Mlinar Biček, Mojca Mezeg Drmota
Vodja tekmovanja: Mojca Mezeg Drmota

 

(Skupno 232 obiskov, današnjih obiskov 1)